0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Острит соларни светла отворена градина, сончева месечина самовила бакарна земја светла, водоотпорни метални стаклени светла декор за тревник за внатрешен двор

Острит соларни светла отворена градина, сончева месечина самовила бакарна земја светла, водоотпорни метални стаклени светла декор

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Единствени светла за соларни удели : Сонце, Месечина, starsвезди и самовила, сите овие елементи заедно се наши уникатни светла за соларни градинарски удели Оваа комбинација може да ве натера да имате прекрасни светла на сонце, месечина и starsвезди, додавајќи прекрасна и романтична атмосфера во вашата градина. Во меѓувреме, тоа ќе ви даде неочекуван визуелен празник. Надграден квалитет : Нашите светла за соларни удели се изработени од метални и пластични, што е достигнување до водоотпорен рејтинг на IP56. Нашиот соларен панел е надграден и поголем и може да апсорбира и складира повеќе енергија од сонцето. Автоматски ќе се вклучи кога самрак, автоматски се исклучува кога зори. Автоматска и лесна употреба : Светлата на уделот се соларни напојувања и нема жица за полнење. Исто така е лесно да се инсталира, само вклучете го прекинувачот "ON" назад на сончевиот панел и ставете го на место со директна сончева светлина за да се обезбеди доволна светлосна енергија за полнење. Совршена градинарска декорација : Оваа светла за соларни удели не само што може да го осветли вашиот двор, туку и да ја украси вашата градина. Тоа е совршен декор на вашата градина, двор, внатрешен двор, двор, тремот, патеката, патеката, тревникот, гробиштата, гробиштата и забавата на РВ без разлика дали се во текот на денот или ноќта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата