0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
F.S.P 10 пакет RV Camper Trailer Aluminum Extrusion Flat End Cap за обликување на винил трим 1 со завртки

F.S.P 10 пакет RV Camper Trailer Aluminum Extrusion Flat End Cap за обликување на винил трим 1 со завртки

DEN 809.60
Во магацинот.

Тековен

10 пакувања на крајни капачиња со завртки Конструиран од издржлив метал обложен во прав. Се вклопува над крајот на истиснувањето за да се обезбеди винил од смалување и издува. Вклучува : 12 обложени во прав #8 x 1 "завртки. Мерења : 1 3/8" x 1 3/8 "x 1/4". 10 пакувања на крајни капачиња со завртки. Конструиран од издржлив метал обложен во прав. Се вклопува над крајот на истиснувањето за да се обезбеди винил од смалување и издува. Вклучува : 12 обложени во прав #8 x 1 "завртки. Мерења : 1 3/8" x 1 3/8 "x 1/4".

Параметри на производот

Стоката во категоријата