0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Суво бришење бела табла Триаголник табла за држач за заграда за лифт за лифт за лифт за лифт за лифт за лифт, вертикална мала табла што виси дома за предавање голема

Суво бришење бела табла Триаголник табла за држач за заграда за лифт за лифт за лифт за лифт за лифт за лифт, вертикална мала табла

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

Кога сакате да напишете, може да се постави како рамен бележник, како табла за пораки поставена со wallидови, како што треба да се направи мала табла за суво бришење за да застанете на бирото, или математичката пракса за деца, и сл Флексибилна мулти-употреба : Оваа табла за суво бришење е добра идеја за домашно училиште, канцеларија, училиште, кујна, просторија за игри, кабина и многу повеќе. Одлична помош за службеници, наставници, студенти и деца итн. и издржлив за последна употреба. Мултифункционална употреба : Совршен за планирање, задачи, студии за дома и организација, погодни за дом, фрижидер, канцеларија, кабина, биро, час, училиште, колеџ, соба за живеење, кујна, шкафче, соба за деца, врата или кое било друго место, Одлична помош за менаџери, наставници, студенти и деца. Работи со маркери за суво бришење : Нашата табла се вклопува за производители на суви бришење и бришачи, секогаш останете бели и чисти. Кога сакате да напишете, може да се постави како рамен бележник, како табла за пораки поставена со wallидови, како што треба да се направи мала табла за суво бришење за да застанете на бирото, или математичката пракса за деца, и сл. Флексибилна мулти-употреба : Оваа табла за суво бришење е добра идеја за домашно училиште, канцеларија, училиште, кујна, просторија за игри, кабина и многу повеќе. Одлична помош за службеници, наставници, студенти и деца итн. и издржлив за последна употреба. Мултифункционална употреба : Совршен за планирање, задачи, студии за дома и организација, погодни за дом, фрижидер, канцеларија, кабина, биро, час, училиште, колеџ, соба за живеење, кујна, шкафче, соба за деца, врата или кое било друго место, Одлична помош за менаџери, наставници, студенти и деца. Работи со маркери за суво бришење : Нашата табла се вклопува за производители на суви бришење и бришачи, секогаш останете бели и чисти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата