0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Диско Топката Партија Светла Со Далечински Управувач, Звук Активиран LED Строб Светлина 7 Режими Фаза Светлина, Строб Светлина Ноќта На Вештерките Божиќ Декорација ?

Диско Топката Партија Светла Со Далечински Управувач, Звук Активиран LED Строб Светлина 7 Режими Фаза Светлина, Строб Светлина Ноќта

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

Пакетот вклучува : 1 x диско светло за топка, 1 x далечински управувач, 1 x упатство за корисникот 3 режими активирани со звук+7 режими на осветлување + ротирачка контрола на брзината. Лесен за употреба : led сценски светла кои се приклучуваат и играат за да создадат светли, шарени дисплеи со неверојатни ефекти на строб. Тоа може да се монтира на ѕидови, тавани и други локации. Седум бои може да се прилагодат : само притиснете копче на далечинскиот управувач за лесно да ја промените бојата на блицот за диско на забавата. (црвена, зелена, сина, црвена/зелена,црвена/сина, зелена/сина или сите бои заедно). Погоден За Многу Сцени : овие диско забави се погодни за семејна забава, забави За Ноќта на Вештерките, родендени забави, диско забави, забави за танцување, Божиќни забави, забави во базен, свадби.Овие диско осветлување матурска осветлување ќе се претвори секоја сцена во спектакуларен светлосен дисплеј.

Параметри на производот

Стоката во категоријата