0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Fantasee ирваси маса ламба бебе расадник ноќна светлина USB полнење 2 режими на светлина 30 минути тајмер за деца за деца за деца роденденски подарок

Fantasee ирваси маса ламба бебе расадник ноќна светлина USB полнење 2 режими на светлина 30 минути тајмер за деца за деца за деца роденденски

DEN 415.84
Во магацинот.

Тековен

【Уникатен дизајн на ирваси】 Оваа ламба за ирваси е изработена од ABS+PC+силикон, големина околу 169x159x240mm (6,6*6,2*9,5inch), тежина околу 275g 【Затемнето долго притискање за да поставите тајмер од 30 минути. 【Флексибилна глава долго притискање за да постави тајмер од 30 минути. 【Флексибилни глави и екстремитети】 Главите и екстремитетите се прилагодливи, не само што е многу корисно, туку и многу смешно. 【Совршена идеја за подароци】 Оваа ламба за ирваси не е само одлична ламба за биро, туку и совршена ноќна светлина за расадник за бебиња. Тоа е еден од најдобрите подароци за роденден за студенти / дете / бебе. Светилката за ирваси Fantasee не е само одлична табела за ламба, туку и совршена расадник ноќно светло. Уникатен дизајн на ирваси, корисно и смешно. Тоа е еден од најдобрите подароци за роденден за студенти, деца, пријатели, семејство. Спецификација : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата