0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Godox Саќе Мрежа ЗА RFT - 25s Рефлектор, 30° Фотографија Саќе Мрежа Додаток Прикачи На R200 Рефлектор Beaty Јадење

Godox Саќе Мрежа ЗА RFT - 25s Рефлектор, 30° Фотографија Саќе Мрежа Додаток Прикачи На R200 Рефлектор Beaty Јадење

DEN 944.00
Во магацинот.

Тековен

€Дизајниран За Godox RFT - 25s Рефлектор q 30 степен Саќе Светилка Сенка Мрежа За R200 Прстен Блиц Рефлектор RFT - 25s Светилка Сад €Саќе Мрежа ● Оваа Саќе Светилка Сенка Мрежа може да одлично стеснување на светлината-фрли од вашата светилка сенка и да обезбеди одличен ефект на сенка за да се задоволат различните потреби на снимање сцени. €Материјал q Саќе Светилка Сенка Мрежа Изработена од висококвалитетен алуминиумска легура материјал, цврст и издржлив.Обезбедете врвно решение за фотографија. ●Употреба●Решетката за Сенка на светилката со саќе може лесно да се отстрани и прикачи од сенката на светилката,совршена за фотографирање на производ, рекламирање, фигура, портрет, уметност, свадба итн. ①Услуга 3 различен степен на решетка од саќе, Мала, Лесна и лесна за употреба, секој проблем,слободно контактирајте не!. Pls бидете добро познати : RHC20/RHC30/RHC40 Саќе мрежа се наменети ЗА Godox RFT-25s Рефлектор (кои користат На Godox R200)САМО!!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата