0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
„Лав со шише со алкохол“ дрвена четка за коса

„Лав со шише со алкохол“ дрвена четка за коса

DEN 321.44
Во магацинот.

Тековен

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат. Ситни и тврди црни пластични иглички. Врежано на грб со уникатен дизајн. Големина : 6см x 22 см. Дополнителен додаток за долги влакна дами и нежни, нашите прекрасни четки за коса се направени од природно дрво со мазна завршница за удобен зафат, додека црните пластични иглички се доволно тенок и доволно тврдо за да се задеваат низ тие tangles. Секоја четка за коса е врежана на грб со уникатен дизајн, што го прави одлична идеја за подароци за пријателите или семејството. Големина : Ширина : 60 ​​mmheight : 220mmdepth (вклучувајќи иглички) : 36мм Ве молиме Забележете : Овие четки за коса се завршени со рака, така што секој може да варира малку од фотографијата. Бидејќи тие се направени од природно дрво, бојата и житото исто така може да се разликуваат со тоа што секој од нив е уникатен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата