0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Pykfrhh Дадилка Подароци Мајка Подароци Од Жени Најдобра Дадилка Некогаш Дадилка Благодарност Бебиситерка Подарок За Жени Смешни Роденден Божиќ Вие Сте Најдобра Дад?

Pykfrhh Дадилка Подароци Мајка Подароци Од Жени Најдобра Дадилка Некогаш Дадилка Благодарност Бебиситерка Подарок За Жени Смешни

DEN 174.56
Во магацинот.

Тековен

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни Можете лесно да ги наполните вашите секојдневни најважни работи за убавина. Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. Висок Квалитет : торбата е изработена од водоотпорни стп кожни материјали за лесно чистење, може да се мие директно со вода. Пренослив е, лесен, добро завиткан, мек и издржлив за да се користи во затворени простории или на отворено. Меката ткаенина и лесниот дизајн го прават многу пренослив, намалувајќи го товарот на багажот и олеснувајќи го патувањето. Димензија : 9,8 х 5,9 х 2,7 инчи. Придружник За патување Совршен Подарок : козметичката кеса може да собере производи за нега на кожата, разни козметички производи и некои мали предмети. Може да се користи во секојдневниот живот или патувањето, може да одговара на тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети или други излегувања. Совршен подарок за роднини и пријатели. Повеќе Сцени : не само што може да се користи како козметички кутии за патување, торбата за шминка исто така како торба за перење, торба за тоалет, торба, погодна за сите видови секојдневна или патна употреба и ќе донесе голема погодност во вашиот живот. Погоден за различни прилики, исто така можете да ставите секакви работи за да ја направите вашата козметика подобро складирање. Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни. Можете лесно да ги наполните вашите секојдневни најважни работи за убавина. Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. Висок Квалитет : торбата е изработена од водоотпорни стп кожни материјали за лесно чистење, може да се мие директно со вода. Пренослив е, лесен, добро завиткан, мек и издржлив за да се користи во затворени простории или на отворено. Меката ткаенина и лесниот дизајн го прават многу пренослив, намалувајќи го товарот на багажот и олеснувајќи го патувањето. Димензија : 9,8 х 5,9 х 2,7 инчи. Придружник За патување Совршен Подарок : козметичката кеса може да собере производи за нега на кожата, разни козметички производи и некои мали предмети. Може да се користи во секојдневниот живот или патувањето, може да одговара на тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети или други излегувања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата