0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ДОИТУЛ 4 парчиња За Лигавчиња Силиконски Удобен Бебешки Пренослив Лигавче За Домаќинство Прилагодливи Професионални Заштитници Бебиња

ДОИТУЛ 4 парчиња За Лигавчиња Силиконски Удобен Бебешки Пренослив Лигавче За Домаќинство Прилагодливи Професионални Заштитници Бебиња

DEN 480.48
Во магацинот.

Тековен

Силикон Затворање на копчето. Миење Раце Само. СИЛИКОНСКИ ЛИГАВЧИЊА за БЕБИЊА високите материјали и фината изработка ја прават оваа престилка и може да биде долго време. ДОДАТОК ЗА БЕБИЊА Нашите лигавчиња доаѓаат со длабок и цврст џеб за истурање што ја фаќа секоја залутана храна или течности. ЗАШТИТНИЦИ за ЛИГАВЧИЊА за ДОМАЌИНСТВО Усвоен од површина отпорна на масло, ви го олеснува животот, нема повеќе храна и планини валкани алишта. ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕБЕШКИ ЛИГАВЧИЊА ременот за вратот обезбедува четири различни големини и е погоден од доенче до дете. МАЛИТЕ ЛИГАВЧИЊА користат Четири различни големини на вратот за да се олесни употребата на различни возрасни групи на доенчиња и деца. Затворање на копчето. Миење Раце Само. СИЛИКОНСКИ ЛИГАВЧИЊА за БЕБИЊА високите материјали и фината изработка ја прават оваа престилка и може да биде долго време. ДОДАТОК ЗА БЕБИЊА Нашите лигавчиња доаѓаат со длабок и цврст џеб за истурање што ја фаќа секоја залутана храна или течности. ЗАШТИТНИЦИ за ЛИГАВЧИЊА за ДОМАЌИНСТВО Усвоен од површина отпорна на масло, ви го олеснува животот, нема повеќе храна и планини валкани алишта. ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕБЕШКИ ЛИГАВЧИЊА ременот за вратот обезбедува четири различни големини и е погоден од доенче до дете. МАЛИТЕ ЛИГАВЧИЊА користат Четири различни големини на вратот за да се олесни употребата на различни возрасни групи на доенчиња и деца. Пакетот Вклучува 4 х Бебешки Лигавчиња Карактеристики-дизајнот на вратот е удобен и нема да направи вашето бебе Да се чувствува тесно Професионални Бебешки Лигавчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата