0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Глобленд скара чисти марки Ајде да бидеме транспарентни заптивки за силиконски печат за BBQ

Глобленд скара чисти марки Ајде да бидеме транспарентни заптивки за силиконски печат за BBQ

DEN 119.84
Во магацинот.

Тековен

Тема на забавата за скара : getе добиете 1 лист околу 6,3 инчи/16 см и 4,3 инчи/11 см широки марки со, мисирка, скара и сл Изработка на комплетен сет на клип -уметност полн со стил на скара. Безбеден материјал : Направено од силиконски материјал, здрав, здрав, без вкус и безбедност нема да ја стимулира вашата кожа. Тоа е меко и не е лесно да се скрши или деформира, овозможувајќи ви да користите долго време. Лесен за употреба : Едноставно излупете ја посакуваната слика или слики од пластичниот индекс лист и положбата на јасен акрилен блок. Нанесете мастило и печат со лесен притисок, тогаш ќе ја добиете посакуваната шема. (Акрилниот блок не е вклучен во пакетот). Повторно употреба : Силиконски гумени марки лесни за употреба и чистење, може да се користат постојано по чистење или миење со вода и лесно се враќаат во превозникот за да избегнат губење на парчиња. DIY ракотворби : Овие прекрасни јасни марки совршени за додавање на карактеристични печатни украси во дневникот, албумот, тетратката, списанието, празничните картички, белешките, ознаките за подароци и сите други занаетчиски проекти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата