0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Полнач за полнење на Поли Војаџер 5200 - полнач за куќишта за слушалки, црна

Полнач за полнење на Поли Војаџер 5200 - полнач за куќишта за слушалки, црна

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Идеално за : Наполнете ги слушалките Voyager 5200 во движење Погодно и преносен случај за полнење за вашата работна маса (со штанд за биро) или земете го со вас. Вклучен кабел за полнење : Кабел за микро USB вклучен за случај за полнење. 2-во-1 преносно полнење : Наполнете ги слушалките во случајот или користете го случајот како удобен штанд за докинг на работната површина. Време на разговор : До 14 дополнителни часови на моќност (две целосни обвиненија за резервна копија). Копче за статус на батерија : Погледнете го статусот на батеријата со притискање на копчето на случајот за полнење. Ги наплаќа следниве слушалки : Voyager 5200 Office и UC Series и Voyager 5200 серија. Случај за полнење, микро USB кабел, водич за брз почеток. Случај за полнење, микро USB кабел, водич за брз почеток.

Параметри на производот

Стоката во категоријата