0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Амбесон Шарени Дрвени Куче Куќа, Цветаат Летната Сезона Цвеќиња Во Лавра Цртање Стил Илустрација Лисја Лисја, Затворен &засилувач; Отворено Преносни Куче Одгледув?

Амбесон Шарени Дрвени Куче Куќа, Цветаат Летната Сезона Цвеќиња Во Лавра Цртање Стил Илустрација Лисја Лисја, Затворен &засилувач; Отворено

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата