0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EWH 20мм до 35мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 35мм Должина на спојувањето: 90 СОВЕТНА СОДРИНА НАДВОР

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EWH 20мм до 35мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 35мм Должина на

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 20мм Спојување со 2 дијаметар : 35мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 20мм. Спојување со 2 дијаметар : 35мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CSK-EWH 20мм до 35ммјав-тип флексибилен Couplingnbk Јапонија MJC-65 CSK-EWH 20мм до 35мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилица. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВАЕ НА 1 ДИАМЕТЕР : 20mm COULLING BORE 2 Дијаметар : 35ммкум Должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : не'рѓосувачкиот е флексен спојка од типот на вилица.екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртувањето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата