0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
JSHXJBWR MAGIC TRIPPY MUSHROOS SLING TAGL, повеќенаменски диви шишиња со крстосници на рамената на рамената, случајни патувања за пешачење искачување на градите за жени мажи за жени

JSHXJBWR MAGIC TRIPPY MUSHROOS SLING TAGL, повеќенаменски диви шишиња со крстосници на рамената на рамената, случајни патувања за пешачење

DEN 280.00
Во магацинот.

Тековен

? Има карактеристики на добра отпорност на брчки, цврстина, отпорност на абење, издржливост, дишење ? Отворен џеб однадвор, џеб од патент од најоддалечената страна и џебот на лепенка од секоја страна, можете лесно да ги организирате вашите најважни работи и да ги одржувате лесно достапни. Зелените џебови исто така обезбедуваат дополнителен слој на безбедност за вашите вредности. ? На дното на торбата со градите има две уши, можете да ги прилагодите според вашите потреби навиката да го изберете левото рамо или десното рамо. Прилагодливите ленти за рамо го прават овој ранец погоден за повеќето луѓе, совршен за кој било вид на тело. 【Стилски дизајн】 : Нашата торба за прашка има елегантен и стилски дизајн кој може лесно да се спари со која било облека. Современиот дизајн на оваа торба го прави одличен додаток за да се надополни секоја облека, додека сè уште е практична и функционална. ? Добар избор како подарок за некој што ви се допаѓа. ? Има карактеристики на добра отпорност на брчки, цврстина, отпорност на абење, издржливост, дишење. ? Отворен џеб однадвор, џеб од патент од најоддалечената страна и џебот на лепенка од секоја страна, можете лесно да ги организирате вашите најважни работи и да ги одржувате лесно достапни. Зелените џебови исто така обезбедуваат дополнителен слој на безбедност за вашите вредности. ? На дното на торбата со градите има две уши, можете да ги прилагодите според вашите потреби навиката да го изберете левото рамо или десното рамо. Прилагодливите ленти за рамо го прават овој ранец погоден за повеќето луѓе, совршен за кој било вид на тело. 【Стилски дизајн】 : Нашата торба за прашка има елегантен и стилски дизајн кој може лесно да се спари со која било облека. Современиот дизајн на оваа торба го прави одличен додаток за да се надополни секоја облека, додека сè уште е практична и функционална. ? Добар избор како подарок за некој што ви се допаѓа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата