0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рамна Глава Дигитален Дебеломер Мерач На Дебелина Дигитален Процент Микрометар Филм Кабел Кожа Хартија Мерни Алатки

Рамна Глава Дигитален Дебеломер Мерач На Дебелина Дигитален Процент Микрометар Филм Кабел Кожа Хартија Мерни Алатки

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Дигитален голем екран, јасен и лесен за читање Метрички и империјален систем, лесен за префрлување. Со функција за нула поставување. Автоматско исклучување по 5 минути неактивност за да заштедите траење на батеријата. Добри алатки за мерење на дебелината на рамни материјали, меки материјали, како што се кожа, хартија, филм, сунѓер, жица итн. Дигитален голем екран, јасен и лесен за читање. Метрички и империјален систем, лесен за префрлување. Со функција за нула поставување. Автоматско исклучување по 5 минути неактивност за да заштедите траење на батеријата. Добри алатки за мерење на дебелината на рамни материјали, меки материјали, како што се кожа, хартија, филм, сунѓер, жица итн. Тип : мерач на дебелина на рамна глава (Процент/Микрометар)Опсег на Мерење : 0-10ммтолеранција : flact 0,02 mm/qv 0,005 Mmalloy Мерна Површина : Ele10mmmaterial : алуминиумска легура, abs пластична покривка батерија : LR44 батерија (не е вклучена за безбедност).Со рачка за држење, активирање на палецот и вретено натоварено со пружина. Дигитален голем екран, јасен и лесен за читање.Метрички и империјален систем, лесен за префрлување.Со функција за нула поставување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата