0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Магична дива печурка, прашка торба, повеќенаменски кеси за рамо на крстосници патуваат пешачки ранец на градите за жени мажи

Магична дива печурка, прашка торба, повеќенаменски кеси за рамо на крстосници патуваат пешачки ранец на градите за жени мажи

DEN 287.84
Во магацинот.

Тековен

Додаток структура : Главен џеб од патент од внатрешната страна и џеб од лепенка внатре, со еластично затворање Нанадвор има отворен џеб, џеб од патент однадвор и џеб на лепенка од двете страни. На дното на торбата има две копчиња за уво. Совршена големина : 15*7,5*3,5 инчи. Носете ја оваа вреќа со прашка над кое било удобно, или низ градите за да ги одврати крадците и да ги одржувате рацете слободни. Неспоредлив квалитет : Оваа вреќа со прашка е изработена од полиестер со врвен патенти и издржлив клип за ленти. Многу е мала тежина да се носи при пешачење или возење велосипед надвор, каишот на рамото, изградена во подлога, лента за дишење ве тера да заборавите дека дури и носите торба. Прилагодлива лента : Флексибилната лента за рамото варираше од 21,5 до максимум 41 инчи може да се прилагоди лабава или тесна. Совршено одговара на вашето тело. Два начина на носење : лево или десно. Торба за моден ден : Може да се користи како ранец на прашка, торба со крстосници, торба за рамо, прашка пакет, торба за градите, торба за патувања, чанта од ранец, чанта за прашка, торба за пешачење, работна или деловна торба. Додаток структура : Главен џеб од патент од внатрешната страна и џеб од лепенка внатре, со еластично затворање. Нанадвор има отворен џеб, џеб од патент однадвор и џеб на лепенка од двете страни. На дното на торбата има две копчиња за уво. Совршена големина : 15*7,5*3,5 инчи. Носете ја оваа вреќа со прашка над кое било удобно, или низ градите за да ги одврати крадците и да ги одржувате рацете слободни. Неспоредлив квалитет : Оваа вреќа со прашка е изработена од полиестер со врвен патенти и издржлив клип за ленти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата