0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Gc / Wii Sd Медиа Фрлач 1GB

Gc / Wii Sd Медиа Фрлач 1GB

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Извршете Домашни Апликации На Вашата Gamecube или Wii Конзола (не Е вклучена SD картичка) Извршете Домашни Апликации На Вашата Gamecube или Wii Конзола (не Е вклучена SD картичка). Со Sd Медиа Фрлач сега можете да ги вчитате вашите сопствени апликации за домашна подготовка и да ги стартувате на вашата gamecube и wii конзола. (Во Режим На Gamecube) Едноставно вчитајте Го Дискот За Стартување Медиуми и изберете ја апликацијата од Менито Sd media. Овој Пакет Вклучува : * Сд Медиа Адаптер * СД УСБ 2.0 Читач Со Голема Брзина * Медиа Фрлач Диск.

Параметри на производот

Стоката во категоријата