0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Контролер Вода автоматско ниво на вода Ниво на вода Контролер Контролер Вода за внатрешен двор и градина Брз приписен прскалка

Контролер Вода автоматско ниво на вода Ниво на вода Контролер Контролер Вода за внатрешен двор и градина Брз приписен прскалка

DEN 431.84
Во магацинот.

Тековен

100% пластика Универзално дизајниран да одговара на сите цевки или црева. Инсталацијата на ова е А! Мерач на црева за вода деца на отворено забавно наводнување тајмер надворешно градинарско наводнување систем бедем прскалка за прскање системи вентили. Може да се користи не на базени, туку и за аквариуми, резервоари за вода и базени. Трамплин прскалка за деца за наводнување тајмер на отворено бедем прскалка се лизга и слајдови за деца системот за прскање во задниот двор, вентили за миленичиња. Вода за автоматско ниво на автоматско езерцето езерцето кога е потребно. Не мора да проверувате од тоа од време на време за да видите дали е потребно полнење. Откако ќе го достигне, автоматски престанува да истура вода во езерцето. Погодно, нели ?! Лизгајте и слајдови за деца тајмер за наводнување во задниот двор на отворено брануваа за прскање за деца за деца, тајмер за тајмер за вода за прскање со вода од сончоглед, прскалка за сончоглед. Кога езерцето вода драстично паѓа, ова ќе има последователен ефект врз рибите! Спрема за спреј за вода за деца прскалки за вода деца на отворено забавно брануваа прскалка за деца тајмер за вода за прскање на црево и слајдови за деца во дворот. Материјал : Пластичен тајмер за наводнување на отворено миленичиња прскалки за наводнување тајмер на отворено вода лизгање и слајдови за деца задниот двор 10leccion подлога. Контролер вода автоматско ниво на вода Ниво на вода Контролор Контролер Вода за внатрешен двор и градина Брз Snap Sprinkler Universally дизајниран да ги собере сите цевки или црева.

Параметри на производот

Стоката во категоријата