0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Myhali Android Автомобил Стерео Радио Мултимедијален Плеер, За Benz ml 9in Екран на Допир СО Резервна Камера Adas DVR Контроли НА Воланот 4G WiFi DSP RDS

Myhali Android Автомобил Стерео Радио Мултимедијален Плеер, За Benz ml 9in Екран на Допир СО Резервна Камера Adas DVR Контроли

DEN 595.20
Во магацинот.

Тековен

ПОДДРШКА DSP ПРОЦЕСОР : DSP ова е најнапредниот процесор за дигитален сигналМожете да поставите различни звучни ефекти според вашите желби и да уживате во различни музички стилови во секое време, насекаде. ФМ / АМ РДС РАДИО : Еве голем број радио станици што го покриваат светот, вклучувајќи финансиски, забавни,социјални вести,поп музика, рокенрол, џез, народна музика, лесна музика и други видови радио станици, за да ги исполните вашите " различни преференции. ПОДДРШКА БТ : поврзување со совпаѓање на Бт со ЕДЕН клик, телефонски именик без Поддршка, прикажување на бт музичко бирање и функции за репродукција на бт музика. ПОДДРШКА КАРПЛЕЈ : Достапен на избрани автомобили, Карплеј е попаметен, побезбеден начин за користење на вашиот i Phone во автомобилот. Карплеј ги зема работите што сакате да ги направите со вашиот i Phone додека возите и ги става веднаш на вградениот дисплеј на вашиот автомобил. Можете да добивате насоки, да остварувате повици, да испраќате и повторно да примате пораки и да слушате музика, сето тоа на начин што ви овозможува да останете фокусирани на патот. ГПС НАВИГАЦИЈА : Вграден глобален систем за позиционирање, омни-насочен дисплеј на мапа, синхрон дисплеј сообраќајни услови во реално време, брзо и прецизно позиционирање, како што се моменталната локација, брзината, километражата,приказот на обележјето, 3д приказ на улица, пребарување на дестинација и гласовни насоки за вртење по вртење, исто Така Можете да ја преземете најновата апликација мапи. И поддржува Авто, СИГИЌ итн. својства на производотандроид 11 оперативен систем2g/4 G меморија за трчање16g/64 G меморија за складирање ПОДДРШКА 4 G LTE, може директно да вметне SIM картичка ПОДДРШКА WIFI, може да се поврзе со мобилен телефон hotspot Support bluetooth повици поддршка За apple и Android мобилен телефон интерконекции поддршка рекордер за возење поддршка режим на враќање на видео моќност 12vapplicable модели : НА / автоматски менувач вграден мулти-јазик, ПОДДРШКА на кинески поедноставен, традиционален, англиски, ГЕРМАНСКИ, РУСКИ, шпански, италијански И други ЈАЗИЦИ од повеќе од 50 земји достапни мапи, европа, АМЕРИКА, АЗИЈА, океанија, африка, јас-оди, сигиќ, навителдсп процесор lncrease dsp дигитален модул за обработка на аудио повеќедимензионални звучни ефекти без опкружување, уживајте во аудио-визуелни со висока дефиниција празник!Екран Капацитивен и екран со повеќе допири, допир на прстите, брзо работење поддржете видео излез видео излез излезот на видеото може да ја изнесе содржината прикажана од домаќинот за навигација до екранот на потпирачот за глава преку видео.

Параметри на производот

Стоката во категоријата