0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Адаптер за наизменична струја на AC/DC за величествена LED321U 32 Ultra Slim HD LED LED мултимедијална телевизија HDTV кабел за напојување Кабел PS CHALGER Mains PSU

Адаптер за наизменична струја на AC/DC за величествена LED321U 32 Ultra Slim HD LED LED мултимедијална телевизија HDTV кабел за напојување

DEN 480.00
Во магацинот.

Тековен

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Адаптер за исправен нов AC / DC за величествена LED321 U 32 "Ultra Slim HD LED TV Multi-Media телевизија HDTV кабел за напојување кабел PS CHALGE MAINS PSU (со врски со приклучок за барел.) Cecccrohs 100-240.

Параметри на производот

Стоката во категоријата