0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
UXCELL NKI28/20 MACHINED RING RINGLE ROLLER лежиште со внатрешен прстен, 28мм Bore Dia, 42mm OD, ширина од 20 мм

UXCELL NKI28/20 MACHINED RING RINGLE ROLLER лежиште со внатрешен прстен, 28мм Bore Dia, 42mm OD, ширина од 20 мм

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Модел : NKI28/20 (Bore Dia (D) = 28mm, надворешна диа. (D) = 42mm, ширина (B) = 20mm). Одделен дизајн, сместете го аксијалното поместување. Добра толеранција на топлина, капацитет за носење на високо оптоварување и вкочанетост. Низок пресек, овозможете намалување и костум за употреба во ограничени места за монтирање. Пред-подмачкувано. Добри својства за трчање. Модел : NKI28/20 (Bore Dia. (D) = 28mm, надворешна диа. (D) = 42mm, ширина (B) = 20mm). Одделен дизајн, сместете го аксијалното поместување. Добра толеранција на топлина, капацитет за носење на високо оптоварување и вкочанетост. Низок пресек, овозможете намалување и костум за употреба во ограничени места за монтирање. Пред-подмачкувано. Добри својства за трчање. Опис : Лежиштата на иглата NA/NKI серија со машински прстени и внатрешните прстени се лежишта што се одвоени со висок капацитет и вкочанетост на оптоварување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата