0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лаванда Виолетс 13 ПЦС гел Полски комплет со 9 бои палто, 3 шишиња основна горната палто и датотеката за нокти за натопување на UV LED гел за нокти дизајн C962A

Лаванда Виолетс 13 ПЦС гел Полски комплет со 9 бои палто, 3 шишиња основна горната палто и датотеката за нокти за натопување на UV LED гел

DEN 86.08
Во магацинот.

Тековен

Пакетот вклучува : 9 x гел бои, 3 x база и сјајно и мат горниот слој (5 ml/ секое шише) и датотека за нокти од 1 x. Повеќе опции за повторно создавање на омилениот салон со вашите пријатели дома или каде било. Два избор на врвен палто : матниот врвен гел ги прави вашите нокти да изгледаат понапредни, а сјајниот врвен гел ги задржува ноктите светли и сјајни. Без разлика кој вид на врвен гел е многу погоден за вас со личност, разумна комбинација од нив може да ги направи вашите нокти поубави!. Долготрајни и лесни за употреба : на шишето има прецизна етикета во боја за да се обезбеди подобро искуство со користење. Гел е високо пигментиран, мазен и лесен за нанесување. Ноктите на гел можат да траат 14+ дена беспрекорно абење под соодветна примена. Треба да се излечи под UV/LED ламбата за нокти за 60-120 секунди. Двоен страничен дизајн : Со различна острина, едната страна од датотеката за нокти помага да се обликуваат ноктите, а другата страна помага да ги менувате дефектите на ноктите. Идеален подарок и пријателски за патувања : Овој сет за лакови за нокти на гел е преносен, ви овозможува да го носите со вас. Добијте одлични нокти во движење со овој комплет за гел пријателски за патувања. Со својата разновидност на убави нијанси, овој сет би бил и совршен подарок за девојчиња и дами кои сакаат маникир. Пакетот вклучува : 9 x гел бои, 3 x база и сјајно и мат горниот слој (5 ml./ секое шише) и датотека за нокти од 1 x. Повеќе опции за повторно создавање на омилениот салон со вашите пријатели дома или каде било. Два избор на врвен палто : матниот врвен гел ги прави вашите нокти да изгледаат понапредни, а сјајниот врвен гел ги задржува ноктите светли и сјајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата