0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рустикален завет ткаени памучни фарми кујнски чај чајни чај, 22 инчи x 13 инчи, сет од 3, бургунд црвен/природен тен

Рустикален завет ткаени памучни фарми кујнски чај чајни чај, 22 инчи x 13 инчи, сет од 3, бургунд црвен/природен тен

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Памук Кои се димензиите? Секоја од овие крпи за садови за кујнски мерки ширина 14,5 "долги и 24,5" кога се расплетуваат. Може да се појави минимално намалување по миењето или сушењето. Може да се користи како кујнски рачни крпи, крпи за чистење што може да се употреби, крпи за сушење на садови, бар -крпи за кујна или декоративни кујнски крпи. Овие ленти бесплатно за сушење стакларија? Забележете дека памукот без лента не постои. Но, ова се одлични крпи за памучно садови, изработени од тесно ткаење, што значи помалку лежење, но доволно меки да не оставаат ленти или гребнатини. Дали овие садови за кујната имаат меко или грубо чувство за нив? Овие се направени со висококвалитетен памук, и повеќе Ги измивате помеките што ги добиваат. Помајната нема да апсорбира ништо! Зошто? Тогаш надвор од пакетот, ова се малку тврди, но ќе се добие повеќе абсорбента и помека со секое миење. Кој е најдобриот начин за миење на овие кујнски садови?- Измијте одделно за прва употреба, најмалку 4 пати.

Параметри на производот

Стоката во категоријата