0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Алаза симпатична молив случај Јапонски цреша цвета Сакура гроздобер пенкало кутии Организатор ПУ кожести комични торби за шминка со шминка, торбичка, назад во учи?

Алаза симпатична молив случај Јапонски цреша цвета Сакура гроздобер пенкало кутии Организатор ПУ кожести комични торби за шминка

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Големина : 7,9 "(л) x 2,4" (w) x 3,5 "(ч) Материјал : изработен од кожа со висок степен, отпорна Мала торба за преграда, капацитетот е умерен, можете да користите молив/козметичка торба/торба за мобилни телефони/торба за монети. Молив случај со прегради : Можете да чувате, организирате и носите моливи, пенкала, маркери и многу повеќе. Внатрешниот патент џеб е доволно простран за мали предмети, како што се острилки, мали тетратки, бришачи, мобилен телефон, итн. Тоа е добар подарок за враќање на училиште, роденден, Божиќ, Ноќта на вештерките и Денот на благодарноста. Ова е молив за сите возрасти на момчиња , Девојки, тинејџери и возрасни, училиште, канцеларија, уметност, патување и други активности. Големина : 7,9 "(л) x 2,4" (w) x 3. Материјал : Направено од високо-одделение PU кожа, отпорна на вода, мека и удобна на допир. Desgin : Незгоден патент дизајн со главен џеб и мала торба за преграда, капацитетот е умерен, можете да користите молив/козметичка торба/торба за мобилни телефони/торба за монети. Случај со моливи со прегради : Можете да чувате, организирате и носите моливи, пенкала, маркери и многу повеќе. Внатрешниот патент џеб е доволно пространа за мали предмети како што се острилки, мали тетратки, бришачи, мобилен телефон, итн. Тоа е добар подарок за враќање на училиште, роденден, Божиќ, Ноќта на вештерките и Денот на благодарноста. Ова е молив за сите возрасти на Момци, девојчиња, тинејџери и возрасни, училиште, канцеларија, уметност, патување и други активности. Спецификации : Облик на висок капацитет : Правоанглимензија : 7,9 "(л) x 2,4" (w) x 3,5 "(ж) Преносна тежина : 3.2-3,5 мл Интересен дизајн : Персонализирана графика, стилски образец и ексклузивни дизајни за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата