0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Јамашита Когеи Токури Бело

Јамашита Когеи Токури Бело

DEN 447.20
Во магацинот.

Тековен

Големина : φ23 x 5,1 инчи (5,9 x 13 см) (6,3 fl Oz (. Материјал : порцелан. Земја на производство : Јапонија.3 x 5,1 инчи (5,9 x 13 см) (6,3 fl oz (. Материјал : порцелан. Земја на производство : Јапонија. Забелешка : По употреба, користете детергент за кујна за веднаш да ја отстраните нечистотијата и темелно исплакнете. Исто така, ве молиме, дозволете му да се исуши целосно пред складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата