0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
WYFDP креативни ретро телефони Европски смола Ротари за бирање Телефонска декорација Кафе бар прозорец Декоративни домови за декорација на домови

WYFDP креативни ретро телефони Европски смола Ротари за бирање Телефонска декорација Кафе бар прозорец Декоративни домови за декорација

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

★ Висок квалитет на звук со прилагодлива контрола на јачината на звукот и звучник без раце ★ Блокирајте до 100 проценти од непријатните повици -блокирајте до 1000 броеви или блокирајте ги повиците по код на областа. ★ Античкиот телефон е направен од гравура на смола, што е еколошки и убаво, тој не е само комуникациски уред, туку и вкусен украс. ★ Класичен телефон директно од бирото на претседателот. Слушате кога телефонот ringвони е генериран од вистинско метално bellвонче. ★ Применливи места : дневна соба, спална соба, студија, подароци за свадби, подароци за роденден, деловни подароци, канцеларија, продажба, дисплеј, клуб, хотел. ★ Висок квалитет на звук со прилагодлива контрола на јачината на звукот и звучник без раце. ★ Блокирајте до 100 проценти од непријатните повици -блокирајте до 1000 броеви или блокирајте ги повиците по код на областа. ★ Античкиот телефон е направен од гравура на смола, што е еколошки и убаво, тој не е само комуникациски уред, туку и вкусен украс. ★ Класичен телефон директно од бирото на претседателот. Слушате кога телефонот ringвони е генериран од вистинско метално bellвонче. ★ Применливи места : дневна соба, спална соба, студија, подароци за свадби, подароци за роденден, деловни подароци, канцеларија, продажба, дисплеј, клуб, хотел. Целосно слушно помагало компатибилен и е најпродаваниот засилен телефон во Европа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата