0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Топ април водоотпорно масло и поли поли поли полиестер

Топ април водоотпорно масло и поли поли поли полиестер

DEN 1555.20
Во магацинот.

Тековен

Избор на боја : Големо црвено портокалово jujube црвено златно златно сино богатство сина зелена трева зелена црна кафе роза црвена виолетова опции за повеќе бои Материјал : Верзија за кадифена кожа од праска : јаже од типот на вратот може слободно да ја прилагоди дебелината и тенкоста без еластичност. Дизајн на виси на вратот за да се спречи лизгачкото рамо -до -оулдер работа што може да се спречи двоен џеб дизајн за лесни предмети. Дизајнот на линијата е погоден за различни типови. Ако сте незадоволни од стоката што ја добивате, ве молиме контактирајте не навреме за да ве контактирате со вас за 24 часа. Употреби : анти -полицирање/водоотпорна материјал : Полиестериза : Еден големо : Модерно минимализмот Флорал : Чиста кокошка : обичен статент : Ноколор : Дахонгроуд : дама.

Параметри на производот

Стоката во категоријата