0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ganyuu AC 660V 10A моментално стартување/стоп црвено зелено знак Не NC Push копче за прекинувач на копчето

Ganyuu AC 660V 10A моментално стартување/стоп црвено зелено знак Не NC Push копче за прекинувач на копчето

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Земја како етикетирана Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата