0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Организаторите на алатката за пластична тркалезна алатка што се ротираат 12 компоненти за складирање на кутии за алатки за алатки бели чисти

Организаторите на алатката за пластична тркалезна алатка што се ротираат 12 компоненти за складирање на кутии за алатки за алатки

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Име на производот : Кутија за складирање на компоненти; Број на компонента : 12 Севкупна големина : 75 x 10mm/3 "x 0,4" (d*t); Боја : Чиста бела боја. Материјал : пластика. Нето тежина : 20g. Содржина на пакет : кутија за складирање на компоненти 1 x. Дизајнирано со 12 слотови, чиста бела пластична кутија за складирање. Исклучено за електронски компоненти, мали алатки. Како што се чип на ИЦ, мали завртки, ореви, мијалници, обетки, мушка, брош, тумбак, клипови, риба, други мали делови. Унично затворање на дизајнот е погодно за отворање и затворање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата