0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кјото алатка пластична тврда кутија EKP5

Кјото алатка пластична тврда кутија EKP5

DEN 281.44
Во магацинот.

Тековен

Големина на производот : W 15,2 x D 80 x H 5,5 инчи (385 x 202 x. Внатрешни димензии (кога користите средни плочи) : W 13,6 x D 5,9 x H 2,6 инчи (345 x 150 x 6. Внатрешни димензии (W x D x Ж) : 13,6 x 5,8 x 12,6 инчи (345 x 148 x. Тежина : 1,9 фунти (0,9 кг). Додатоци : 2 Партити таблички за средни плочи. Карактеристики : лесен и отпорен на удар од пластична тврда кутија. Доаѓа со удобна средна плоча за Лесна организација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата