0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Трајни рачни вакуми за правочистоци на вакуумски ролери за замена на четки за замена полиестер и ABS материјал одговараат за Xiaomi Dreame V9

Трајни рачни вакуми за правочистоци на вакуумски ролери за замена на четки за замена полиестер и ABS материјал одговараат за Xiaomi Dreame V9

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Погодно за : Висококвалитетна рачна вакуумска чистачка за замена на четката за тркалање одговара за Xiaomi Dreame V9 Материјал со висок квалитет : Направено од висококвалитетен полиестер и ABS материјал, кој е сигурен и издржлив во употреба. Правосмукалка за правосмукалка : Кога работи правосмукалката, четката за ролери се прилагодува и ротира за да ја зафати земјата. Редовно заменете : Редовна замена на четката за тркалање ќе и помогне на вашата машина да работи непречено. Семејно чистење : Ефективно чувајте ги спорите на прашината и мувла во домаќинството подалеку од нас, одржувајќи го вашиот дом чистач. Погодно за : Висококвалитетна рачна вакуумска чистачка за замена на четката за тркалање одговара за Xiaomi Dreame V9. Материјал со висок квалитет : Направено од висококвалитетен полиестер и ABS материјал, кој е сигурен и издржлив во употреба. Правосмукалка за правосмукалка : Кога работи правосмукалката, четката за ролери се прилагодува и ротира за да ја зафати земјата. Редовно заменете : Редовна замена на четката за тркалање ќе и помогне на вашата машина да работи непречено. Семејно чистење : Ефективно чувајте ги спорите на прашината и мувла во домаќинството подалеку од нас, одржувајќи го вашиот дом чистач. Висококвалитетна рачна вакуумска чистачка за замена на четката за тркалање одговара за Xiaomi Dreame V9. Направено од висококвалитетен полиестер и ABS материјал, кој е сигурен и издржлив во употреба. Кога работи правосмукалката, четката за ролери се прилагодува и ротира за да ја зафати земјата. Редовна замена на четката за тркалање ќе и помогне на вашата машина да работи непречено.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Vacuum Cleaner Rolling Brush
Material:
Polyester + ABS
Main Function:
When the vacuum cleaner works, the roller brush adjusts and rotates to sweep the ground
Fitment:
Fit for Xiaomi Dreame V9
Product Size:
Approx. 23 x 5 cm / 9.1 x 2 in
Weight:
Approx. 141g / 5oz
Package List:
1 x Vacuum Cleaner Rolling Brush :
Note:
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Стоката во категоријата