0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Држач за тенџере со сина цветна шема за кујна во внатрешна/отворена кујна и BBQ

Држач за тенџере со сина цветна шема за кујна во внатрешна/отворена кујна и BBQ

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Држач за тенџере со сини цвеќиња - нашите држачи за тенџере се совршени за сите употреби за готвење во затворен простор, скари и печки на отворено Одлична нова ставка за фановите кои сакаат да готват. Отпорна на топлина и квалитетна ткаенина- изработена од траен поли/памук со повеќе слоеви што го прави безбедно да ги отстраните вашите креации за готвење од рерната или шпоретот во послужавник за сервирање. Поставата на Sivlerstone и јамка за виси - Овие држачи за тенџере имаат облога на Силверстон од другата страна, покрај висечката јамка за лесно складирање. Тие исто така можат да се користат како топли влошки за да се заштитат кујнските површини. Дизајнирани и направени во Америка - Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој честопати ракува и илустрира секој дизајн на маска за лице. Нашите porducts се отпечатени во нашиот високо-технолошки објект во Детроит, Михаган. Стандардно вклопување и миење на рацете - Нашите држачи за тенџере мерат 7,75 ”x 7,75”. Не-машина што може да се пее, ве молиме измијте со рака. Држач за тенџере со сини цвеќиња - нашите држачи за тенџере се совршени за сите употреби за готвење во затворен простор, скари и печки на отворено. Одлична нова ставка за фановите кои сакаат да готват. Отпорна на топлина и квалитетна ткаенина- изработена од траен поли/памук со повеќе слоеви што го прави безбедно да ги отстраните вашите креации за готвење од рерната или шпоретот во послужавник за сервирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата