0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Doc Johnson Tryst V2 - Мулти -ерогена зона што може да се наведнува со силиконски вибратор и Ц -прстен со далечински управувач - 3 моќни, тивки мотори од 10 -функција - свиткувачк

Doc Johnson Tryst V2 - Мулти -ерогена зона што може да се наведнува со силиконски вибратор и Ц -прстен со далечински управувач - 3

DEN 1405.28
Во магацинот.

Тековен

Информациите за производот ги земаат вашите интимни авантури на следното ниво Линијата на обиди за пополнување мулти-употреба масажери, дизајнирани со сите тела во умот, ја револуционизира играта за задоволство. Tryst V2 го карактеризира истиот 3-мотор дизајн што го направи наградуваниот обид толку популарен, плус флексибилни силиконски раце што се наведнуваат и остануваат во позиција за удобно прилагодено вклопување што ја таргетира секоја ерогена зона. Вклучен е безжичен далечински управувач за да се ужива во Tryst V2 интерактивен и без напор. • Луксузен силиконски со кадифе-допир • Свиткан вибрирачки облик на рацете за време на употребата • 3 моќни, тивки мотори од 10-функција • Вклучен кабел • Време на полнење 60 минути, време на употреба 90 минути • Вклучува торбичка за складирање • хипоалергичен, непорен и без мирис • без фталат, спецификации на каросерија, во боја нане UPC код 782421075880 вкупна должина 5,75 внатре : 2 in.

Параметри на производот

Стоката во категоријата