0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Водич за процедури за сушење на индустријата „Ступел индустрии“ корисна табела за симболи за перење, дизајн со букви и наредени

Водич за процедури за сушење на индустријата „Ступел индустрии“ корисна табела за симболи за перење, дизајн со букви и наредени

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14 Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : табела; Дијаграм; Алишта. Дизајн со букви и наредени. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата