0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пинк меур за меурчиња лизгач ZIP 5pcs розов патент меур пошта Пинк козметичка кеса зип горниот меур подлога со шминка за меурчиња за еднократно патент, завиткани торби

Пинк меур за меурчиња лизгач ZIP 5pcs розов патент меур пошта Пинк козметичка кеса зип горниот меур подлога со шминка за меурчиња за

DEN 329.60
Во магацинот.

Тековен

[Повеќенаменска преносна] вреќа со меурчиња е лесна во тежина Направете ја вашата амбалажа полесно и побезбедно обезбедува сигурни производи за заштита на пакување. Чантите со меурчиња Ziplock се идеални козметички кеси за патување, козметички кеси за теретани, торби за бања и торби за секојдневна употреба. [Школка на меурчиња] Површинскиот слој на вреќата со меурчиња од патент е изработен од задебелена и еколошки PE материјал, флексибилната дебелина ја прави вреќата со патент потрајни, а висококвалитетниот меур филм се користи како внатрешна обвивка. Затворање на поштенски патенти и целосни меурчиња за воздух обезбедуваат заштита за сите ваши кревки предмети. [Повеќе големини] Нашата торба за меурчиња Ziplock ви нуди три големини за да ги задоволите вашите различни потреби. Мала големина 7.1 ''; средна големина 8.6''x7 ''; Голема големина 10. Торбата за меурчиња за меурчиња е спакувана и складирана за преносно патување. Погодно за производи за нега на кожата, козметика, парфеми, шминка, маски, четки, итн. За разлика од обичните кеси за меурчиња за еднократна употреба, обичните налепници за заптивки можат да предизвикаат да се соберат вреќата со меурчиња кога се обидуваат да ја излупат за повторна употреба. [Добра изведба на запечатување] Чанти за меурчиња се користат за да ги држите вашите најважни работи на базенот без да се грижите за нив да се навлажни. Меурчињата за меурчиња се лесни за чистење, а површината може да се избрише чиста како нова. Чувајте ги сите ваши работи суви и безбедни. [Повеќенаменска преносна] вреќа со меурчиња е лесна во тежина. Направете ја вашата амбалажа полесно и побезбедно обезбедува сигурни производи за заштита на пакување. Чантите со меурчиња Ziplock се идеални козметички кеси за патување, козметички кеси за теретани, торби за бања и торби за секојдневна употреба. [Школка на меурчиња] Површинскиот слој на вреќата со меурчиња од патент е изработен од задебелена и еколошки PE материјал, флексибилната дебелина ја прави вреќата со патент потрајни, а висококвалитетниот меур филм се користи како внатрешна обвивка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата