0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рис сјај во аналниот приклучок со темно стакло - голем

Рис сјај во аналниот приклучок со темно стакло - голем

DEN 451.04
Во магацинот.

Тековен

Хигиенски и безбедно тело Кристално чиста стакло со сјај-во-темни шема на вртење. Голема вредност. Хигиенски и безбедно тело. Кристално чиста стакло со сјај-во-темни шема на вртење. Голема вредност. Направете го вашиот плен сјај со овој сјај-во-темни анален приклучок! Направено со мазно и издржливо боросиликатно стакло за да обезбеди тврда и задоволувачка маса за газот! Овие светлечки приклучоци на задникот имаат вртечка шема на зелена боја за да го осветлат вашиот задник за време на вашите ноќни активности, совршени за додавање на светло срце и откачен прскање на светлината на вашиот плен за вашиот lубовник. Издржливиот боросиликатен материјал е природно хипоалергичен, безбеден на телото и е компатибилен со сите варијанти на лубриканти за да можете да играте со вашите омилени лизгави работи без компромис. Овие сјајни плен искри се исто така дизајнирани за лесна игра на температурата - загрејте ги или разладете ги во сад со вода за да додадете уште еден слој на задоволство на вашиот задник!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата