0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Behappy Cobalt Dript Bit Set 29PCS, M35 со голема брзина челик метал вежба, сет, пресврт на работни места за вежбање бит за зацврстен метал, не'рѓосувачки челик, дрво, леано железо, др?

Behappy Cobalt Dript Bit Set 29PCS, M35 со голема брзина челик метал вежба, сет, пресврт на работни места за вежбање бит за зацврстен метал,

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

【Bit Bit Bit Set】 : 29 комплети битови за вежбање вклучува 1/16 ", 5/64", 3/32 ", 7/64", 1/8 ", 9/64", 5/32 ", 11/64 ", 3/16", 13/64 ", 7/32", 15/64 ", 1/4", 17/64 ", 9/32", 19/64 ", 5/16", 21/64 ", 11/32", 23/64 ", 3/8", 25/64 ", 13/32", 27/64 ", 7/16", 29/64 ", 15/32", 31/64 ", 1/2" Овој сет за бит за пресврт на 29 парчиња M35 ги задоволува сите ваши потреби. 【Карактеристики на M35 Cobalt】 : M35 Cobalt Dript Bit Set може ефикасно да ги дупчат ригидните и високо-затегнати материјали за јачина. сечење тврди метали, како што се не'рѓосувачки челик, леано железо, супер легури, легури на титаниум, цврста пластика и дрво. Може да се користи и во меки материјали. 【135 степени точка】 : Бит за бит на кобалт може ефикасно да се користи за најтешки и меки предмети, 135 степени поени за пит и пресврт, подобрување на брзината на сечење, само-центрирање, спречување на одење и забрзување на отстранувањето на остатоци и честички. HSS Dript Bie Setts】 : HSS кобалт вежба сет е погоден за зацврстен челик и има Одлични перформанси за сечење. 29 комплети битови за вежба може да се користат долго време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата