0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
EXTECH 407732-MERTE NIVE NIVER SOUND со NIST

EXTECH 407732-MERTE NIVE NIVER SOUND со NIST

DEN 3297.60
Во магацинот.

Тековен

Високата точност ги исполнува стандардите ANSI и IEC 651 тип 2 Високи и ниски мерни опсези : 35 до 100d B (ниско) и 65 до 130d B (високо). Функции за одржување на податоци и максимум. LCD дисплеј со позадинско осветлување за прегледување во слабо осветлена област. Дигитален мерач на дигитален звук со двојна опсег 2 со LCD со позадинско осветлување. Овој производ има ограничена сертификација на NIST.

Параметри на производот

Стоката во категоријата