0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Bonuci 6 пара крави на кравици Сплит кожа заварување ракавици топлински оган отпорни на заварување нараквици за заварување на ракавици за лажици BQ магацин, тешки рабо?

Bonuci 6 пара крави на кравици Сплит кожа заварување ракавици топлински оган отпорни на заварување нараквици за заварување на ракавици

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Двоен слој кравјо Затворање на преклопување. Она што ќе го добиете : Пакетот вклучува 6 пара кожни нараквици за заварување, кои можат да ги задоволат вашите дневни потреби за употреба и замена; Можете да ги користите за да направат тешка работа, или можете да ги споделите со другите, и тие ќе бидат многу среќни што ќе ги добијат. Преклопна и не е деформирана : Големината на ракавицата за заварувачи е околу 13,3 x 5,1 инчи/ 34 x 13 см, што е соодветно за раката на многу луѓе; Тој е преклопен и не е деформиран; Откако ќе го користите за работа, можете да го преклопите и чувате во кутија, и нема да заземе многу простор; Покрај тоа, може да се стави и да се соблече лесно, така што секој е погодно за нас. Удобност и флексибилна : Работната ракавица отпорна на топлина е изработена од кожа со двојно слој, која е удобна, флексибилна и сигурна; Кога ќе го користите за да работите со тешка работа, ќе се чувствувате пријатно затоа што може да одолее на пункција и солза, за да можете да ја користите со доверба. Правилно за повеќето места : Работната ракавица за кожа е мултифункционална и соодветна за повеќето прилики, што ја прави практична алатка во секојдневниот живот; Кога сакате да работите во дворот, градинарството, уредувањето, работењето на опремата и така натаму, неопходно е да ја примените, и тоа ќе ја направи вашата работа да оди повеќе непречено. Чувајте ги рацете безбедни : Тешката ракавица за мажите работа е многу корисна; Тоа е ретардант на пламенот и обезбедува убава заштита за вашите раце; Кога правите заварување, фалсификување или друга топла работа, може да ја задржи раката безбедна од исечоци и гребнатини за време на работниот процес.

Параметри на производот

Стоката во категоријата