0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Заштитник на екранот за Maple Systems PC1217APH - ClearTouch Crystal, HD филмска кожа - штитови од гребнатини за Maple Systems PC1217APH

Заштитник на екранот за Maple Systems PC1217APH - ClearTouch Crystal, HD филмска кожа - штитови од гребнатини за Maple Systems

DEN 1039.20
Во магацинот.

Тековен

Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот PC1217 APH, картичка за апликатори Clear Touch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои. ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот PC1217 APH, картичка за апликатори Clear Touch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Чувајте го вашиот екран чист со Cleartouch Crystal на Boxwave, лидерот на индустријата во заштитата на екранот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата