0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лејди Вашингтон од Горхам Стерлинг Сребрена лажица лажица 8 1/4 сребрен сад

Лејди Вашингтон од Горхам Стерлинг Сребрена лажица лажица 8 1/4 сребрен сад

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Производител : Горхам, тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1850-1899. Модел : Лејди Вашингтон. Производител : Горхам, тип : Служење лажица. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1850-1899. Модел : Лејди Вашингтон. Лејди Вашингтон од Gorhamsterling Silver Serving Serving Spoon 8 1/4 "Во образецот Лејди Вашингтон од Горхам. Не е монограмирана и е во одлична состојба. Можните количини (од повеќето предмети) се на залиха. Да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата