0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ореви за конектор за Bettomshin M6, јаглероден челик за спојување на јаглерод челик 5мм/0,20инх должина, пакет од 30

Ореви за конектор за Bettomshin M6, јаглероден челик за спојување на јаглерод челик 5мм/0,20инх должина, пакет од 30

DEN 239.84
Во магацинот.

Тековен

✅ 【Димензија】- Навојна големина : M6; Тема на темата : 1мм/0,04 "Целокупниот дијаметар : 20мм/0,79"; Севкупна висина : 5мм/0,20 ✅ 【Материјал】- Овие ореви од палецот изработени од јаглероден челик, отпорни на абење и издржливи за употреба. ✅ 【Предност】- Да се ​​отвори и затвори капакот на воздушната кутија без алатки. Ова го олеснува затегнувањето со рака, најчесто се користи во апликациите за електроника. ✅ 【Функција】- Заедничка на 14Д кревети за печатачи, машински алати, ормани, кутии со алатки и одлични за проекти за создавање и работи за кои треба брзо да се прилагодат. Работи со завртки, столпчиња и завртки. ✅ 【Содржина на пакетот】- 30 x Клундирани ореви. ★ Bettomshin M6 Carbon Steel Knurled Nurts 30pcs ★ Опис ☁ 1. Крпаната орев е еден вид орев со мал вртежен момент за заклучување на погонот. Општо е заокружено со тркалачка шема. Главно се користи за чести прилагодување на аглите, како што се тава за камера, држач за ламби, трпезариска маса за преклопување, итн. Оревите имаат мазен изглед, отпорност на корозија, прецизна нишка.А ореви со палецот со згрчена надворешна површина, ова го олеснува затегнувањето со рака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата