0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hothands insole стапало потопло индивидуално спакувани-220 парови

Hothands insole стапало потопло индивидуално спакувани-220 парови

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Hothands insole затоплувачите на нозете се со единечна употреба на топлински пакувања со воздух што обезбедуваат секојдневна топлина и се идеални за одржување на нозете топло кога температурата ќе се лади Овие затоплувачи обезбедуваат безбедна, природна топлина, за да можете да уживате во одличните на отворено за време на тие сурови зимски месеци. Затоплувачите на стапалото на влошката се ултра-тенки и ја мерат целосната должина на влошката за да ја задржите целата нога топла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата