0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Шокер HD Max Max Black Air Hitch со перничиња за монтирање на топката за влечење, одговара на 2 метеж

Шокер HD Max Max Black Air Hitch со перничиња за монтирање на топката за влечење, одговара на 2 метеж

DEN 1225.60
Во магацинот.

Тековен

Необично побезбедно влечење - технологија за влечење на воздухот со тешка должност изградена во воздухот за да се ублажи возењето и апсорбирајте го патот на патот Воздушната торба седи под цевката за приемник. Прилагодете го притисокот на воздухот за најдоброто возење и контролата на оптоварувањето. Вградено во воздушно перниче : Инстант воздушно возење за возење за вашиот пикап и приколка. Апсорбира патниот шок, создава мазно возење и ја намалува тенденцијата за нишање на приколката. Перничињата со двојна гума, исто така, нудат дополнителни перформанси на HD. Пукана лента за влечење : Прилагодлива лента за влечење на воздухот за монтирање со 4 перничиња и 1 "дупка за фарма апликации. (Ова не е за употреба со топката за метеж). Дизајнот на перница за перничиња нуди дополнителна апсорпција на груб терен околу фармата 8 дупки за прилагодување : 8 дупки за прилагодување за 1/2 "до 4-1/2" капка текстурална мат црна завршница : врвен премиум во прав-палто на основната рамка. Тежина : фино мелодија за вашата тежина за влечење. Само додадете воздух за потешки товари. 2 приемник на дупки : Достапно за 2 ", 2 1/2" и 3 "цевки за приемници со две дупки за пинови за прилагодливост на должината. Одлично за пикап : Користете на пикап камиони, UTV, ATV, Gators и многу повеќе. Идеална употреба е за вагони од сено, безводни резервоари и вагони на фарма. Комплетот вклучува комплетно склопување на основната рамка за приемник на HD Air приемник со вградени во 20 K воздушни перничиња и двојни перничиња, прилагодливи перничиња и две иглички за монтирање на топката со рачки. 10+ опции за топка (продадени одделно) : Капка, комбо, опции за табулаторот за нишање, подигнат, пин на Кливис, пинтал и повеќе. Шокерскиот метеж е тешка единица што во повеќето случаи ги надминува капацитетите за тежина на фабричко влечење, затоа е императив секогаш да го прочитате и да го следите јазикот и да влечете препораки за тежина на камионот што е монтиран, рејтингот за спојување на приколката и оценките на приколката што ја влечете. Произведено од Шокер Хич САД во Артур, НД. Необично побезбедно влечење - технологија за влечење на воздухот со тешка должност изградена во воздухот за да се ублажи возењето и апсорбирајте го патот на патот. Воздушната торба седи под цевката за приемник. Прилагодете го притисокот на воздухот за најдоброто возење и контролата на оптоварувањето. Вградено во воздушно перниче : Инстант воздушно возење за возење за вашиот пикап и приколка. Апсорбира патниот шок, создава мазно возење и ја намалува тенденцијата за нишање на приколката. Перничињата со двојна гума, исто така, нудат дополнителни перформанси на HD. Пукана лента за влечење : Прилагодлива лента за влечење на воздухот за монтирање со 4 перничиња и 1 "дупка за фарма апликации. (Ова не е за употреба со топката за метеж). Дизајнот на перница за перничиња нуди дополнителна апсорпција на груб терен околу фармата 8 дупки за прилагодување : 8 дупки за прилагодување за 1/2 "до 4-1/2" капка текстурална мат црна завршница : врвен премиум во прав-палто на основната рамка. Тежина : фино мелодија за вашата тежина за влечење. Само додадете воздух за потешки товари. 2 приемник на дупки : Достапно за 2 ", 2 1/2" и 3 "цевки за приемници со две дупки за пинови за прилагодливост на должината. Одлично за пикап : Користете на пикап камиони, UTV, ATV, Gators и многу повеќе. Идеална употреба е за вагони од сено, безводни резервоари и вагони на фарма. Комплетот вклучува комплетно склопување на основната рамка за приемник на HD Air приемник со вградени во 20 K воздушни перничиња и двојни перничиња, прилагодливи перничиња и две иглички за монтирање на топката со рачки. 10+ опции за топка (продадени одделно) : Капка, комбо, опции за табулаторот за нишање, подигнат, пин на Кливис, пинтал и повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата