0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Челик со голема брзина на челик со голема брзина од 5 мм Дијаметар за дупчење бит 10 компјутери (Acero de Alta Velocidad, 5 mM, Diámetro de Perforación, Broca Helicoidal, 10 Piezas

Челик со голема брзина на челик со голема брзина од 5 мм Дијаметар за дупчење бит 10 компјутери (Acero de Alta Velocidad, 5 mM, Diámetro de Perforación,

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Карактеристики : Директна дупка за вежба; Материјал : HSS Bit Diameter : 5mm/0.196'';drill hole Diameter : 5mm/0.196'';Flute Length : 57mm/2. Total Length : Total Length;85mm/3. Color : Gold Tone, Бронзен тон; Нето тежина : 91g (боја : Тоно Дорадо, Тоно Бронс; Пезо Нето : 91 g. Содржина на пакет : Содржина на пакет; 10 x Бит за вежбање со пресврт : 10 x Twist Drill Bit (Contenido del Paquete : Contenido del Paquete; 10 x Broca Giratoria : 10 x broca giratoria. голема брзина челик 5мм дијаметар на дупчење со дијаметар на дупчење бит 10 PCSHSS пресврт бит со права дупка за вежбање, остар спирален жлеб; се користи широко за вежбање на дрво, метал, алуминиум, железен материјал; бит за вежба за пресврт е бит used with electrical drilling machine.(here is not included) Description in Spanish Acero de alta velocidad, 5 mm, diámetro de perforación, broca helicoidal, 10 piezas Nombre del producto : Broca giratoria; Características : Vástago recto; Material : HSSDiámetro de la broca : 5 mm / 0.

Параметри на производот

Стоката во категоријата