0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
SXNBH Бела машина за фототерапија , 48W ламба за фен за нокти Професионална ламба за нокти, гел за ламби за лекување на ноктите

SXNBH Бела машина за фототерапија , 48W ламба за фен за нокти Професионална ламба за нокти, гел за ламби за лекување на ноктите

DEN 9134.56
Во магацинот.

Тековен

【Безбедна употреба】 Удобно бело светло, без повредени очи, без црни раце Лекување на 5 нокти/нокти во исто време. 【2x Брзо лекување】 48 W моќност. 24 компјутери LED LED двојни извори на светлина LED диоди со траен живот на 50000 часа. Брзо лекување, 2x побрзо лекување од традиционалните фен за нокти, многу енергетски ефикасни. 【Паметно автоматско-сензори (без прекинувач)】 Ставете ја раката во сензорот Sun2 и автоматски ќе се исклучи за да закрепнете монистра на ламбите. LED ламбите 48 W мониста обезбедуваат својства : брза, многу енергетска ефикасна и издржлива конструкција. 【Излечи ги сите видови на гелови за нокти】 Достапни за гел за нокти, гел за градење на нокти, гел за скулптури за нокти, акрилна уметност за нокти, гел гел полски, лепак за скапоцени камења, лепак за камења, CND Shellac, OPI и LED гел за нокти, смола итн., Без лепнат гел. Материјал : ABS Anti-Rop Material Power : 48 WLED мониста : 24 PCSSpectrum : 365+405nmlifespan : 50000 HADAPTER ВОВЕД : 110-240 V 50/60 HZOUTPUT : DC24 VIDEAL за : Сите гел-пакет на ноктите : 1* LED ламба за нокти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата