0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2023 година Надградена заграда за олеснување на болката во ишијас, активен плус заграда за олеснување на болката во ишијас за болка во ишијалниот нерв, долниот дел на

2023 година Надградена заграда за олеснување на болката во ишијас, активен плус заграда за олеснување на болката во ишијас за болка

DEN 398.24
Во магацинот.

Тековен

Загради на коленото за болка во коленото - Нашите заграда на колената направена од висококвалитетен материјал, кој е безбеден и удобно за носење, може ефикасно да помогне во олеснување на физичкиот локален замор и болка Заградата на ишијалниот нерв - Популарна ортопедска заграда го олеснува притисокот и стресот на коленото -зглоб за време на вежбањето; Целосно прилагодливите ленти можат да бидат прикачени на скоро секоја надворешна точка, помагајќи да се спречи лизгање и да се сместат широк спектар на корисници. Како да работите - само лизгајте го, прилагодете ја лентата и болката ја нема. Тајната е подлогата за притисок на акупунтот што применува нежна насочена компресија на точката на активирањето на телето веднаш под коленото. Што е ишијас - важно е да знаете што не сте против. Ишијас е состојба која влијае на ишијалниот нерв, кој тече од долниот дел од грбот надолу низ нозете. Ако страдате од болка во долниот дел на грбот, болка во колкот и пукање болка по нозете, може да доживеете проблеми со ишијалниот нерв. Нашата унисекс -акупресурна заграда е направена за да се насочи олеснување. Загарантирано 100% задоволство - нема прашања поставени 100% гаранција за враќање на парите ако не сте задоволни со нашиот уред за олеснување на болката во ишијас. Вашето задоволство е нашиот приоритет број еден. Загради на коленото за болка во коленото - Нашите заграда на колената направена од висококвалитетен материјал, кој е безбеден и удобно за носење, може ефикасно да помогне во олеснување на физичкиот локален замор и болка. Заградата на ишијалниот нерв - Популарна ортопедска заграда го олеснува притисокот и стресот на коленото -зглоб за време на вежбањето; Целосно прилагодливите ленти можат да бидат прикачени на скоро секоја надворешна точка, помагајќи да се спречи лизгање и да се сместат широк спектар на корисници. Како да работите - само лизгајте го, прилагодете ја лентата и болката ја нема. Тајната е подлогата за притисок на акупунтот што применува нежна насочена компресија на точката на активирањето на телето веднаш под коленото. Што е ишијас - важно е да знаете што не сте против. Ишијас е состојба која влијае на ишијалниот нерв, кој тече од долниот дел од грбот надолу низ нозете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата