0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бела Крафт хартија стојат на торба за кафе/рамна дно торбичка за кафе со еден начин што го дегрира вентилот и страничниот патент за еднократно користење

Бела Крафт хартија стојат на торба за кафе/рамна дно торбичка за кафе со еден начин што го дегрира вентилот и страничниот патент

DEN 413.60
Во магацинот.

Тековен

Чувајте го свежо - зачувајте ја свежината на вашата содржина со вентил за дегирање за да ги задржите гасовите и влагата надвор од торбата Импулс запечатувачки запечатувачки капачиња со солза за подолг складирање. Безбеден материјал за храна - природна бела хартија Крафт + алуминиумска фолија споена заштитна внатрешна обвивка + llldpe. Издржливост-Тешка торба која обезбедува одлична бариера за влага и голема отпорност на пункција и солза со него 6 милилитри дебелина. Убава форма : торба за торбичка со рамен дно со вентил за ослободување на воздухот и патент. (Еден начин за дегзирање на вентилот, резистентен патент, рамно дно за подобра форма). Различни големини : 4 големини : (Белешка : Мора да го запечати врвот по ставањето кафе со помош на заптивната заптивната топлина). Чувајте го свежо - зачувајте ја свежината на вашата содржина со вентил за дегирање за да ги задржите гасовите и влагата надвор од торбата. Импулс запечатувачки запечатувачки капачиња со солза за подолг складирање. Безбеден материјал за храна - природна бела хартија Крафт + алуминиумска фолија споена заштитна внатрешна обвивка + llldpe.

Параметри на производот

Стоката во категоријата