0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Liyeehao foil fringe завеса, tinsel backdrop злато фолија раб завеса злато позадина, рабна позадина златни постројки, за свадба за роденден

Liyeehao foil fringe завеса, tinsel backdrop злато фолија раб завеса злато позадина, рабна позадина златни постројки, за свадба за роденден

DEN 382.40
Во магацинот.

Тековен

Овие завеси од фолија од лапчиња имаат светла сјај, додавајќи атмосфера на радост во вашата куќа Совршени украси за забави за деца роденденски забави или соролност на колеџ, братски забави. Совршени украси за забави за свадби и дипломирања. Совршена забавна декорација за детски спални соби во текот на целата година. Совршена позадина за штанд со фотографии за одмор, фестивалски настани. Овие завеси од фолија од лапчиња имаат светла сјај, додавајќи атмосфера на радост во вашата куќа. Совршени украси за забави за деца роденденски забави или соролност на колеџ, братски забави. Совршени украси за забави за свадби и дипломирања. Совршена забавна декорација за детски спални соби во текот на целата година. Совршена позадина за штанд со фотографии за одмор, фестивалски настани. Опис : Овие завеси со фолија од лапчиња имаат светла сјај, додавајќи атмосфера на радост во вашата куќа. Совршена позадина за штанд со фотографии за одмор, фестивалски настани. Совршени украси за забави за свадби и дипломирања. Совршени украси за забави за деца роденденски забави или соролност на колеџ, братски забави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата