0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
WTAIS комбинација кабинет за заклучување 3-4 цифра со клуч за ресетирање за заклучување на вратите канцеларија за накит за накит MS514 1PCS

WTAIS комбинација кабинет за заклучување 3-4 цифра со клуч за ресетирање за заклучување на вратите канцеларија за накит за накит MS514

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Брзо заклучување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. Брзо заклучување. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. КАМПОНСКИОТ КАМПОНСКИ КАМПОНСКИ КАМПОНСКИ КАМПИНА 3-4 ДИГИТ со клуч за ресетирање за шкафчиња за заклучување на вратите, кутија за накит MS514 1 PCSITEM : MMS514 ВИДОВИ ЗА ЛОК : Комбинирано заклучување на кабинетот Тип на заклучување : Материјал без клуч : Легура на цинк Завршена : Комбинација на црни клучеви : 3-4 Група (0 Група (0 Група (0 Група (0 -9) Бруто тежина : 100-130g/компјутери Пакет : ПП Додатоци за торби : Заклучување*1 парчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата